O nas Oferta PROMOCJE Certyfikaty Aktualności Kontakt arcserve
 
MENU 
PROMOCJA

Labyrinth – Promocja czasowa

Promocja Labyrinth

Promocja czasowa dla jednostek samorządu terytorialnego, uczelni państwowych oraz klinik i szpitali państwowych i samorządowych

PROMOCJA CZASOWA

dla jednostek samorządu terytorialnego, uczelni państwowych oraz klinik i szpitali państwowych i samorządowych

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom stawianym w 2024 roku przed wieloma instytucjami ​i spółkami podległymi administracji państwowej i samorządowej, firma Labyrinth Security Solutions przygotowała warunki promocji czasowej na gotowe zestawy subskrypcji platformy decepcji Labyrinth na okres roku, 2 lub 3 lat, zależne od ilości systemów / aplikacji wymagających aktywnej obrony z wykorzystaniem technologii decepcji.

Pakiety zostały przygotowane na dowolną liczbę podsieci i użytkowników w organizacji, dowolną liczbę wabików plikowych (spreparowanych informacji tekstowych, liczbowych, linków, kluczy, itp), które można rozmieścić na fizycznych hostach (komputerach i serwerach) i zawierają szkolenie online z administracji narzędziem, prawo do aktualizacji oprogramowania oraz wsparcie techniczne producenta w trakcie ważnej subskrypcji.

Platforma decepcji Labyrinth spełnia wymagania techniczne dla rozwiązań w ramach programów wsparcia cyberbezpieczeństwa w placówkach medycznych lub samorządowych. Dostępne są następujące pakiety w rozbiciu na maksymalną ilość pułapek sieciowych, tzw. Punktów (imitujących systemy do obrony przed atakującymi) w ramach jednej organizacji, które dostępne są ​w wariantach subskrypcji na jeden rok, dwa lub trzy lata (X w nazwie odpowiednio: 1, 2, 3). ​

Nazwa Pakietu Zawartość Pakietu
LABYRINTH-15-X Subskrypcyjna licencja na oprogramowanie Labyrinth Deception Platform dla 15 Punktów (pułapki sieciowe dowolnego typu) na nieograniczonej liczbie podsieci / VLAN oraz dla nieograniczonej liczby przynęt na hostach (wabiki plikowe). Zawiera prawo do aktualizacji i wsparcia technicznego Producenta i szkolenie online.
LABYRINTH-30-X Subskrypcyjna licencja na oprogramowanie Labyrinth Deception Platform dla 30 Punktów (pułapki sieciowe dowolnego typu) na nieograniczonej liczbie podsieci / VLAN oraz dla nieograniczonej liczby przynęt na hostach (wabiki plikowe). Zawiera prawo do aktualizacji i wsparcia technicznego Producenta i szkolenie online.
LABYRINTH-50-X Subskrypcyjna licencja na oprogramowanie Labyrinth Deception Platform dla 50 Punktów (pułapki sieciowe dowolnego typu) na nieograniczonej liczbie podsieci / VLAN oraz dla nieograniczonej liczby przynęt na hostach (wabiki plikowe). Zawiera prawo do aktualizacji i wsparcia technicznego Producenta i szkolenie online.
LABYRINTH-100- X Subskrypcyjna licencja na oprogramowanie Labyrinth Deception Platform dla 100 Punktów (pułapki sieciowe dowolnego typu) na nieograniczonej liczbie podsieci / VLAN oraz dla nieograniczonej liczby przynęt na hostach (wabiki plikowe). Zawiera prawo do aktualizacji i wsparcia technicznego Producenta i szkolenie online.

PROMOCJA OBOWIĄZUJE DO 30 WRZEŚNIA 2024 ROKU

Warunki promocji*:
Promocja ważna dla zamówień złożonych do 30 września 2024 roku.
Promocja skierowana do klientów końcowych z sektora budżetowego (administracja, edukacja, ochrona zdrowia, JST, infrastruktura krytyczna).
Warunkiem skorzystania z promocji jest zgłoszenie projektu w firmie RAFcom i jego akceptacja przez producenta.
Klient musi posiadać środowisko wirtualne VMware vSphere, MS Hyper-V lub MS Azure Cloud i zasoby opisane w sekcji wymagań systemowych Ulotki o produkcie.
Istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania produktu przed złożeniem zamówienia.

Szczegółowy opis poniżej:
Promocja czasowa LABYRINTH

Więcej

Inne Promocje w RAFcom

Katarzyna Warzecha

Katarzyna Warzecha (Onak)

Team Leader

Kom: +48 734 173 447
katarzyna_warzecha@rafcom.com.pl
LinkedIn

Jan Gałuszka

Jan Gałuszka

Account Manager

Kom: +48 882 422 141 
jan_galuszka@rafcom.com.pl
LinkedIn

Łukasz Barnaś

Łukasz Barnaś

Account Manager

Kom: +48 660 416 925 
lukasz_barnas@rafcom.com.pl
LinkedIn

Adres biura

ul. Przemysłowa 39A
33-100 Tarnów

Zadzwoń do Nas

Kom.: +48 602 651 745
Tel.: +48 14 694 04 06

Napisz do Nas

biuro@rafcom.com.pl
LinkedIn

Dział techniczny

Tel.: +48 14 694 04 06
support@rafcom.com.pl

RAFcom - Twój ekspert IT
ul. Zabłocie 18a, 43-600 Jaworzno / NIP: 6321444353 / REGON: 277126924
© 2024 All rights reserved by RAFcom / Polityka Prywatności
Website by Cleverly & Babilon.me