RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

24 / 04 / 2018

Relacja: RAFcom „IT Future Flash 2018 – Poznań”.

Nasz cykl spotkań w 2018r zaczęliśmy w Poznaniu. Bardzo dobry odbiór naszych spotkań oraz sugestie naszych klientów, abyśmy zawitali do Poznania były kanwą od organizacji wydarzenia w mieście, któremu patronują Piotr i Paweł.

Wśród naszych uczestników znalazły się jak dotychczas firmy reprezentujące wszystkie obszary rynku, w szczególności branżę przemysłową, produkcyjną, usługową i edukacyjną.

W nowej odsłonie nastąpiła jedna zmiana: włączyliśmy do spotkań rozwiązania NetApp, aby jeszcze bardziej kompleksowo opowiedzieć od projektach, które wymagają wysokiej wydajności, szybkiego dostępu, także w małych firmach. Macierze NetApp charakteryzują się nie tylko elastycznością konfiguracji ale także bardzo dobrym współczynnikiem cena-jakość.

Na spotkaniu zaprezentowaliśmy technologie i rozwiązania:

  • Arcserve UDP – Wydajne kopie zapasowe i odtwarzanie danych dla wszystkich środowisk IT
  • Allied Telesis – Bezpieczeństwo i niezawodność sieci IP
  • Fujitsu – Niezawodne serwery PRIMERGY oraz macierze dyskowe ETERNUS
  • NetApp – Szybki dostęp oraz bezpieczeństwo danych w macierzach NetApp

Zgodnie z formułą spotkania, wszyscy uczestnicy otrzymali vouchery zniżkowe na zakup wszystkich zaprezentowanych rozwiązań podczas RAFcom IFF.

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo i zapraszamy na kolejne wydarzenie – tym razem spotkamy się w maju w Bielsku-Białej. Szczegóły już wkrótce.

Stay tuned!

Dlaczego warto współpracować z RAFcom?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Arcserve, Allied Telesis, Fujitsu i NetApp w Polsce. Realizujemy projekty IT na każdym etapie  – od koncepcji, dostarczenia informacji, budowy specyfikacji technicznej po testy, wdrożenia i opiekę serwisową. na co dzień służymy wsparciem technicznym i wiedzą ponad 100 naszym klientom w całej Polsce.

Fotorelacja.

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.