RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

02 / 06 / 2018

Relacja: RAFcom „IT Future Flash 2018 – Bielsko Biała”. Wracamy we wrześniu!

Bielsko Biała przywitała nas piękną pogodą i malowniczymi widokami, niemalże wyjętymi z kreskówek. Nic dziwnego, skoro to miasto kultowych bajek i znanych od pokoleń bohaterów, takich jak Reksio czy Bolek i Lolek.

Jednak dość o tem. Pierwszy raz spotkania IT Future Flash! miały zostać zaprezentowane lokalnym firmom. Byliśmy i ciągle jesteśmy pod wrażeniem nie tylko frekwencji ale także bardzo dużej otwartości, ciekawości, a także sporej wiedzy, której to upust dali uczestnicy podczas naszego spotkania. Było nam niezmiernie miło toczyć z Wami – uczestnikami naszego spotkania – boje merytoryczne na tematy i łatwe i trudne, skomplikowane i często proste. Tak nam się przynajmniej wydawało, że niektóre zgłaszane zagadnienia były proste :).

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo.

Na spotkaniu zaprezentowaliśmy technologie i rozwiązania:

  • Arcserve UDP – Wydajne kopie zapasowe i odtwarzanie danych dla wszystkich środowisk IT
  • Allied Telesis – Bezpieczeństwo i niezawodność sieci IP
  • Fujitsu – Niezawodne serwery PRIMERGY oraz macierze dyskowe ETERNUS
  • NetApp – Szybki dostęp oraz bezpieczeństwo danych w macierzach NetApp

Zgodnie z formułą spotkania, wszyscy uczestnicy otrzymali vouchery zniżkowe na zakup wszystkich zaprezentowanych rozwiązań.

Co dalej? Kiedy następne spotkanie?

Kolejne spotkania z cyklu “RAFcom IT Future Flash!” planujemy w drugiej połowie roku. Śledźcie uważnie naszą stronę. Będziemy informować o nowych wydarzeniach z wyprzedzeniem.

Stay tuned!

Dlaczego warto współpracować z RAFcom?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Arcserve, Allied Telesis, Fujitsu i NetApp w Polsce. Realizujemy projekty IT na każdym etapie  – od koncepcji, dostarczenia informacji, budowy specyfikacji technicznej po testy, wdrożenia i opiekę serwisową. na co dzień służymy wsparciem technicznym i wiedzą ponad 100 naszym klientom w całej Polsce.

Fotorelacja.

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.