RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

26 / 02 / 2018

Przyszłość integratorów IT: RAFcom ekspertem w debacie CRN Polska.

Zostaliśmy zaproszeni do debaty przez CRN Polska na temat przyszłości rynku IT okiem integratora. Wspólnym mianownikiem różnorodnych zdań o opinii, jak będzie wyglądał ten rynek jest fakt, iż rola tradycyjnych integratorów odejdzie do lamusa w niedalekiej przyszłości. Ci, którzy się nie dostosują i przegapią moment transformacji, zostaną skazani na margines biznesu. Co to może oznaczać? Fuzje. Konsorcja. Konsolidacje.

Nie przypadkowo zostaliśmy poproszeni o opinię, gdyż jako firma ciągle obserwujemy rynek i dostosowujemy się do otoczenia, planując
z wyprzedzeniem skuteczne metody działania w ramach nowych technologii
i wedle rosnących wymagań firm, szczególnie w obszarze bezpieczeństwa.

CRN Polska bardzo uważanie przygląda się naszym działaniom (także w kontekście spotkań IT Future Flash), licząc na naszą opinię i bardzo dojrzałe podejście do analizy rynku, na którym działamy od ponad 19 lat.

Zachęcamy do krótkiej lektury, w której Tomasz Spyra, CEO RAFcom, odpowiada m.in. na pytania o najważniejsze wydarzenia w 2017r które zmieniły rzeczywistość w Polsce i na świecie; kierunki działań firmy w nowej rzeczywistości, a także ofercie usług chmurowej jako nowej wartości dodanej.

Pełny artykuł dostępny na https://www.crn.pl/artykuly/raporty-i-analizy/integratorzy-co-bylo-co-bedzie?page=1

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.