O nas Oferta PROMOCJE Certyfikaty Aktualności Kontakt arcserve
 
MENU 

Labyrinth

Posted by Jan Gałuszka

Labyrinth odpowiada za wykrywanie i reagowanie na działania hakerskie, dzięki czemu chroni kluczowe zasoby przed przejęciem.

Korzystając z technologii decepcji,  dostarcza zespołom ds. cyberbezpieczeństwa prostego i efektywnego narzędzia do jak najwcześniejszego wykrywania napastników działających w sieciach korporacyjnych.

Kluczowe cechy i funkcjonalności:

 
Labyrinth nagranie video:

 

StarWind

Posted by Jan Gałuszka

StarWind dostarcza rozwiązania pamięci masowej definiowanej programowo (SDS) i infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI)
zaprojektowany do tworzenia wysokowydajnych, elastycznych i odpornych na błędy systemów IT dla przedsiębiorstw ROBO, SMB i Edge.
Jest dostawcą technologii all-flash do hiperkonwergencji.

Open-E

Posted by Jan Gałuszka

Firma Open-E jest partnerem technologicznym wiodących firm w branży IT, takich jak Citrix, Intel, LSI, VMware lub Adaptec. Open-E DSS V7 to oprogramowanie oparte na systemie operacyjnym Linux, używane do budowania i zarządzania pamięciami masowymi SAN i NAS. Produky Open-E cechują takie zalety jak klaster wysokiej dostępności, możliwość zwiększania pamięci poprzez klucze licencyjne, oprogramowanie Open-E jest wygodne przy przechowywaniu danych w chmurze, zastosowano prosty w użyciu interfejs graficzny. Open-E zapewnia szeroki zakres usług wsparcia technicznego.

HPE Serwery

Posted by Tomasz Spyra

Serwery HPE to ekonomiczne, zoptymalizowane i wydajne rozwiązania przygotowane z myślą o długoletniej pracy w zróżnicowanych środowiskach. Dzięki możliwości modyfikacji komponentów urządzenia można dopasować do specyficznych potrzeb jednostek szpitalnych.

Serwery HPE ProLiant 

Serwery te oferują wysoką wydajność i duże możliwości rozbudowy. Wyrożniają się niezawodnością, łatwością obsługi i niemal ciągłą dostępnością zapewnianą przez kompleksowy system gwarancyjny. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego środowiska serwerowego, w tym dla funkcjonującego w placówkach medycznych. Zarządzanie serwerami jest intuicyjne dzięki możliwości automatyzacji najważniejszych zadań dotyczących administrowania cyklem eksploatacji serwera: wdrażania, aktualizacji, monitorowania i konserwacji. Rozwiązanie umożliwia bezpieczną obsługę wszystkich rodzajów aplikacji szpitalnych takich jak HIS/RIS/LIS.

Serwery  HPE BladeSystem

Zaprojektowane z myślą o wielu dostępnych konfiguracjach i opcjach wdrożeniowych serwery te oferują elastyczność umożliwiającą optymalizację systemów  informatycznych z pamięcią masową o rozmiarze dostosowanym do konkretnych obciążeń, co obniża całkowity koszt tworzenia infrastruktury sieciowej.

Exagrid

Posted by babilon

ExaGrid to dostawca wydajnych i skalowalnych urządzeń do backupu dyskowego z funkcjami deduplikacji. Rozwiązania do backupu ExaGrid to wydajne systemy pamięci masowej idealnie sprawdzające się jako repozytorium dla kopii zapasowych. Dzięki technologii deduplikacji umożliwia składowanie wielu backupów równocześnie. Długą retencja kopii zapasowych pozwala na sprawne i szybkie odtworzenie danych z archiwum. ExaGrid integruje się z technologią Veeam poprzez funkcje Scale-out Backup Repository, umożliwiając organizacjom powiązanie wielu repozytoriów fizycznych w jedno, upraszczając tym samym zarządzanie systemem.

Axence

Posted by babilon

Axence od 14 lat dostarcza flagowe oprogramowanie Axence nVision®  do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Oprogramowanie Axence nVision® dostarcza administratorom i oficerom bezpieczeństwa IT  wysokiej klasy funkcje monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Axence nVision wspiera optymalizację kosztów obsługi infrastruktury informatycznej niezależnie od jej wielkości. Rozwiązania Axence zainstalowano dotychczas na ponad 700 000 urządzeń na całym świecie.

DEVICELOCK

Posted by babilon
KONTROLA BEZPIECZEŃSTWA URZĄDZEŃ KOŃCOWYCH

DeviceLock, Inc. jest światowym liderem w dziedzinie kontroli bezpieczeństwa urządzeń końcowych (Endpoint Data Leak Prevention – DLP) pracujących w domenie systemów Windows. DeviceLock, Inc. jest członkiem wielu międzynarodowych programów i stowarzyszeń takich jak Microsoft Independent Software Vendor Program (MSDN ISV), Intel® Software Partner Program, Fujitsu Siemens Computers Global Alliance, Sun Developer Connection Program (SDC) czy Citrix Developer Network.

BARRACUDA

Posted by babilon
BEZPIECZEŃSTWO SIECI, APLIKACJI I KOMPLEKSOWA OCHRONA DANYCH

Światowy dostawca rozwiązań bezpieczeństwa dla sieci firmowych. Szerokie portfolio rozwiązań Barracuda obejmuje m.in. zaawansowane systemy typu Firewall, rozwiązania do ochrony poczty elektronicznej, backupu i archiwizacji danych czy Loadbalancingu.

NETGEAR

Posted by babilon
INTELIGENTNE PRZEŁĄCZNIKI I SYSTEMY NAS NETGEAR

NETGEAR oferuje sprawdzone rozwiązania adresowane zarówno dla użytkowników końcowych jak i firm. W bogatej ofercie producenta znajdują się systemy do inteligentnego zarządzania domowym centrum danych, multimediów i sieci. Oferta Netgear dla firm obejmuje systemy składowania danych typu NAS, wydajne przełączniki sieciowe 10GbE a także inteligentne oprogramowanie do zarządzania bezpieczeństwem dla firm każdej wielkości.

FORTINET

Posted by babilon

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe i programowe, dostarczające funkcje bezpieczeństwa takie jak zapora ogniowa (Firewall), ochrona antywirusowa, VPN SSL i IPSec, wykrywanie intruzów, czy zabezpieczenie przed spamem i programami szpiegującymi. Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM). Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych na całym świecie.

D-LINK

Posted by babilon
SYSTEMY ZARZĄDZANIA SIECIĄ D-LINK

D-Link to firma obecna od ponad 20 lat na światowych rynkach. D-Link jako pierwsza firma sieciowa na świecie wprowadziła w 2007 do swojej oferty gigabitowe przełączniki, które spełniały założenia technologii Green Ethernet. D-Link oferuje szerokie portfolio przełączników sieciowych, routerów VPN, pamięci masowych, kart Wi-Fi czy kamer do monitoringu, dedykowanych dla różnorodnych środowisk IT.

AVAST!

Posted by babilon
SYSTEM ANTYWIRUSOWY AVAST!

Oprogramowanie AVAST! to pełna ochrona antywirusowa, ochrona poczty, serwerów i baz danych – zarówno dla użytkowników domowych, jak i firm z każdego sektora rynku (SMB, Public, Enterprise). Zaawansowane mechanizmy chroniące przeglądanie stron, zapewniające ochronę przed złośliwym oprogramowaniem czy inteligentne skanowanie to funkcje, które doceni nie tylko duża firma, ale także każdy użytkownik domowy.

VMWARE

Posted by babilon

VMware jest wiodącym producentem oprogramowania do wirtualizacji. Technologie VMware upraszczają infrastrukturę IT i usprawniają jej działanie, co pomaga firmom w podniesieniu sprawności, zwiększeniu wydajności i rentowności. Poprzez wirtualizację infrastruktury, od centrum przetwarzania danych po przetwarzanie w chmurze i urządzenia przenośne, VMware umożliwia świadczenie usług IT z dowolnego urządzenia oraz w dowolnym miejscu i czasie.

ACTIDATA

Posted by babilon
EKSPERTCI Z ZAKRESU ROZWIĄZAŃ PAMIĘCI MASOWEJ

actidata z siedzibą główną w Dortmundzie (Niemcy) jest wiodącym producentem szybkich i niezawodnych rozwiązań (taśmowych i dyskowych) do zabezpieczania, składowania i archiwizowania ale również usuwania danych. Firma została stworzona przez doświadczonych ekspertów z zakresu rozwiązań pamięci masowej. Stosowane przez actidata technologie powodują, że produkty firmy charakteryzują się dużą wytrzymałością, wysoką niezawodnością oraz niedoścignioną jakością. Wszystkie rozwiązania objęte są długoletnim i profesjonalnym serwisem producenta oraz 3 letnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do 5 lat).

NETAPP

Posted by babilon
WYDAJNE MACIERZE DYSKOWE (SD & SSD & FLASH)

NetApp to światowy lider w dziedzinie dostarczania zaawansowanych systemów pamięci masowych w szczególności centrów przetwarzania dużych ilości danych (Big Data). Portfolio NetApp obejmuje nowoczesne technologie sprzętowe, oprogramowanie i usługi zapewniające sprawne zarządzanie systemami pamięci masowych w zróżnicowanych środowiskach IT.

Portfolio rozwiązań NetApp obejmuje:

Do klientów należą m.in Citicorp Securities, Lockheed, Merrill Lynch, Oracle, Texas Instruments oraz Yahoo!.

INFORTREND

Posted by babilon
MACIERZE DYSKOWE EONSTOR I SYSTEMY EONNAS INFOTREND

Macierze Infortrend oferują małym i średnim firmom niezawodną infrastrukturę typu DAS (Direct-Attached-Storage). Seria Infortrend EonStor wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do wydajności, z dostępnych na rynku rozwiązań pamięci masowych RAID przeznaczonych dla przedsiębiorstw każdej wielkości.

Systemy EonNas Infortrend to proste zarządzanie aplikacjami (plik/blok), szybkimi kopiami zapasowymi i atrakcyjną ceną. Elastyczność rozwiązania pozwala użytkownikom dostosować system do przyszłych aplikacji, jednocześnie adresując bieżące potrzeby IT.

Dell

Posted by babilon

Serwery Dell PowerEdge Tower idealnie nadają się do zastosowań informatycznych w domu i w małym biurze. Zobacz naszą ofertę już dziś.
Serwery PowerEdge Rack to skalowalne i wydajne serwery do montażu w szafie serwerowej, które pasują do każdego środowiska IT, zapewniając dużą wydajność obliczeniową.
Infrastruktura modułowa to elastyczne moduły serwerów, sieci i pamięci masowej w ofercie infrastruktury modułowej Dell EMC umożliwiają precyzyjną optymalizację obciążeń roboczych w środowiskach tradycyjnych i chmurowych.

VERITAS

Posted by babilon

Veritas Technologies Corporation to niezależna korporacja powstała w wyniku podziału firmy Symantec. W ramach portfolio produktowego posiada sprawdzone, wiodące rozwiązania do backupu, wysokiej dostępności i analizy informacji.

FUJITSU

Posted by babilon
SERWERY, KOMPUTERY, WIRTUALIZACJA I CHMURA  –  WYSOKI STANDARD ROZWIĄZAŃ  IT.

Fujitsu od ponad 17 lat jest sprawdzonym dostawcą rozwiązań IT dla każdego sektora, firmy a także użytkownika końcowego. Bogata oferta producenta obejmuje serwery, rozwiązania do składowania danych, tablety i laptopy, oprogramowanie i usługi w chmurze a także dedykowane rozwiązania dla sektora SMB.
Serwery Fujitsu PRIMERGY, których architektura oparta jest na standardach branżowych, stanowią najlepsze rozwiązanie tam, gdzie trzeba zrobić więcej mniejszym nakładem sił i środków. Wzrost wydajności działań biznesowych sprawia, że inwestycja w serwery PRIMERGY zwraca się wielokrotnie

SEP SESAM

Posted by babilon

Oprogramowanie niemieckiej firmy SEP, oferujące Backup i Disater Recovery dla każdego środowiska IT z funkcjami równoczesnego wykonywania kopii (Parallel Backup) czy optymalizacji procesów backupu (Multiple Backup). Technologie SEPsesam obejmują m.in. technologię multi-streamingu SEP sesam, która pozwala na jednoczesne backupy dowolnej liczby serwerów czy deduplikacji, która umożliwia znaczącą redukcję miejsca zajętego przez kopie zapasowe, a także ograniczenie przesyłu danych.

HPE

Posted by babilon
BIBLIOTEKI TAŚMOWE HPE I SYSTEMY BACKUPU STOREONCE

RAFcom oferuje wydajne rozwiązania pamięci masowych HPE StoreOnce backup, oferujących przedsiębiorstwom szybkie wykonywanie kopii zapasowych, odzyskiwanie danych po awarii i możliwości archiwizowania danych przy wsparciu standardów i algorytmów bezpieczeństwa.

Biblioteki taśmowe HPE to od wielu lat sprawdzona propozycja archiwizacji danych w zaawansowanych technologicznie repozytoriach taśmowych. Systemy HPE zapewniają najlepszą w swojej klasie skalowalność, gęstość i wydajność, które spełnią potrzeby zarówno w zakresie krótkookresowego przechowywania kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii w celu ich ochrony, jak i długotrwałej archiwizacji.

MACIERZE DYSKOWE I SYSTEMY NAS HPE

Wydajne i sprawdzone rozwiązania składowania danych w heterogenicznych środowiskach, z funkcjami wirtualizacji i elastycznym doborem parametrów konfiguracji.
Serwery HPE ProLiant to najlepsze rozwiązania do budowy nowoczesnych i wysokowydajnych data center. Serwery HPE dostarczają kompletną infrastrukturę do budowy dowolnej wielkości infrastruktury IT i są gotowe do jej rozbudowy wraz ze zwiększającym się zapotrzebowaniem biznesowym.

TANDBERG DATA/OVERLAND STORAGE

Posted by babilon
BIBLIOTEKI TAŚMOWE TANDBERG DATA / OVERLAND STORAGE

Tandberg Data specjalizuje się w dostarczaniu systemów taśmowych, przeznaczonych do backupu i archiwizacji danych, oferując technologie LTO, DAT, RDX i SLR. Oferta automatycznych rozwiązań taśmowych połączonych firm Overland Storage / Tandberg Data obejmuje

QUANTUM

Posted by babilon
BIBLIOTEKA TAŚMOWA SCALAR I40/80/500I SYSTEMY Z DE-DUPLKACJĄ DXI.

Od 25 lat pionier w dostarczaniu systemów automatyki taśmowej z technologiami VTL, de-duplikacji, replikacji, itp. posiadając ponad 70 000 instalacji na świecie, Quantum pozostaje liderem z ponad 60% udziale w rynku.

Silną pozycję na rynku Quantum zawdzięcza także czystej polityce sprzedaży, nie zakładającej dostarczania produktów w trybie OEM. Każdy klient zyskuje pewność, iż zakupione urządzenie jest w 100% oryginalnym produktem Quantum, z pełnymi funkcjami, serwisem i gwarancją.

Dzięki zaawansowanym technologiom (COD – Capacity on Demand, iLayer, I/E import/export, szyfrowanie 256 bit AES) zastosowanych w czołowych produktach Quantum Scalar i DXI, Quantum oferuje korzystną inwestycję w ochronę krytycznych danych i aplikacji firm.

VEEAM

Posted by babilon

Flagowym rozwiązaniem producenta jest oprogramowanie Veeam® Backup & Replication™. Łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i zapewniania dostępności. Veeam umożliwia  szybkie, elastyczne oraz niezawodne odzyskiwanie zwirtualizowanych aplikacji i danych, łącząc funkcje kopii zapasowych i replikacji maszyn wirtualnych w środowiskach VMware vSphere i Microsoft Hyper-V.

ARCSERVE

Posted by babilon

Producent rozwiązań do backupu i ochrony danych, posiadający w swoim portfolio oprogramowanie do ochrony i odzyskiwania danych (arcserve UDP) jak i fizyczne urządzenia dedykowane różnorodnym środowiskom IT (arcserve backup appliance).

arcserve UDP to oprogramowanie dedykowane odzyskiwaniu danych, dostarczające w ramach 1 licencji dostępność fizycznych i wirtualnych aplikacji, systemów i danych. Zapewnia najszerszy zakres możliwości, spełniając wymogi ochrony danych w siedzibie firmy jak i w infrastrukturze cloud. arcserve UDP przyspiesza odzyskiwanie przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka utraty danych.

Dostępne na platformie UDP oprogramowanie, urządzenia fizyczne oraz usługi w chmurze wspierają ochronę środowisk opartych o platformę Windows™ i Linux™, oferują funkcje szybkiego odtwarzania maszyn wirtualnych, uproszczony konfigurator instalacji a także większe możliwości integracji z rozwiązaniami innych producentów.

Oprogramowanie arcserve backup dedykowane jest dla ochrony danych środowisk Windows, Linux & Unix a także aplikacji i urządzeń fizycznych. Idealnie sprawdza się w zadaniach tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji danych, także w małych środowiskach IT.

CISCO

Posted by Jan Gałuszka
RAFcom partnerem CISCO

Znów jesteśmy partnerem CISCO, największego na świecie producenta rozwiązań teleinformatycznych. W ofercie CISCO znajdują się rozwiązania sprzętowe i chmurowe przeznaczone zarówno dla ogromnych korporacji jak i firm z sektora MŚP. Sprzęt, oprogramowanie i usługi firmy Cisco są wykorzystywane do budowy rozwiązań internetowych, które umożliwiają podniesienie efektywności i zarazem poprawę konkurencyjności.

Dell Technologies

Posted by babilon

W szerokim Portfolio dedykowanych rozwiązań oprogramowania do backupu, odtwarzania i archiwizacji danych Dell Technologies znajdują się systemy, z których na co dzień korzysta wielu klientów w Polsce i na świecie. Rodzina produktów Dell obejmuje rozwiązania z kluczowych obszarów IT:

1. Flash – systemy macierzowe VNX, Isilon, XtremIO, VMAX a także najnowsza linia rozwiązań All Flash Unity

2.Infrastruktura konwergentna, systemy Scale-Out, SDS (Software Definied Storage)

3.Rozwiązania hybrydowe Cloud

4. Oprogramowanie i rozwiązania do backupu

ALLIED TELESIS

Posted by babilon
PROFESJONALNA INFRASTRUKTURA SIECIOWA I ROZWIĄZANIA DOPASOWANE DO POTRZEB

Allied Telesis jest wiodącym dostawcą infrastruktury sieciowej oraz elastycznych i kompatybilnych rozwiązań sieciowych.
Szeroka gama rozwiązań producenta obejmuje switche, konwertery mediów, urządzenia Wi-Fi, oprogramowanie do zarządzania siecią czy adaptery i przełączniki. Rozwiązania Allied Telesis z powodzeniem spełniają swoje zadania w biznesie, administracji czy służbie zdrowia.

Katarzyna Warzecha

Katarzyna Warzecha (Onak)

Team Leader

Kom: +48 734 173 447
katarzyna_warzecha@rafcom.com.pl
LinkedIn

Jan Gałuszka

Jan Gałuszka

Account Manager

Kom: +48 882 422 141 
jan_galuszka@rafcom.com.pl
LinkedIn

Łukasz Barnaś

Łukasz Barnaś

Account Manager

Kom: +48 660 416 925 
lukasz_barnas@rafcom.com.pl
LinkedIn

Adres biura

ul. Przemysłowa 39A
33-100 Tarnów

Zadzwoń do Nas

Kom.: +48 602 651 745
Tel.: +48 14 694 04 06

Napisz do Nas

biuro@rafcom.com.pl
LinkedIn

Dział techniczny

Tel.: +48 14 694 04 06
support@rafcom.com.pl

RAFcom - Twój ekspert IT
ul. Zabłocie 18a, 43-600 Jaworzno / NIP: 6321444353 / REGON: 277126924
© 2024 All rights reserved by RAFcom / Polityka Prywatności
Website by Cleverly & Babilon.me