RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

15 / 04 / 2019

Axence Admin Days 2019

W dniu 26 marca 2019 wzięliśmy udział w konferencji w Rzeszowie w ramach organizowanego przez firmę Axence ogólnopolskiego wydarzenia Axence Admin Days 2019. Wydarzenie zdominowane było przez tematy związane z cyberbezpieczeństwem. Firma RAFcom zaprezentowała podczas konferencji rozwiązanie do backupu i odtwarzania danych arcserve UDP appliance oraz rozwiązania do zabezpieczenia styku sieci firmowej z Internetem jakim są rozwiązania UTM firmy Fortinet oraz SOnicwall.

Spotkanie w Rzeszowie została podzielone na 4 panele:

  • Pełne możliwości zarządzania IT – najciekawsze case studies z firm i instytucji.” – prezentacja Axence
  • „Jak wspieraliśmy Szczyt Klimatyczny (COP24)? Zabezpieczenia IT w dużej skali w praktyce oraz w perspektywie zmieniających się przepisów prawa od nadzoru sieci po wsparcie użytkowników.
  • Z życia admina – bezstresowy audyt ISO, aspekty monitorowania pracy użytkowników oraz minimalizacja nadużyć sprzętu służbowego”
  • System backupu jako ostatnia deska ratunku po Ransomware.” – prezentacja RAFcom

Podczas prezentacji omówiliśmy funkcjonalność systemu do backupu i odtwarzania danych arcserve UDP zwracając szczególny nacisk na prawidłową implementację tak aby w przypadku ataku ransomware móc odtworzyć dane z zachowaniem jak najkrótszych czasów parametrów RPO i RTO. Podczas naszego RAFcom pokazał w pełni działający system do backupu z deduplikacją globalną na źródle korzystając z wirtualnego środowiska testowego RAFcom.

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.