RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

07 / 10 / 2016

Zwiększamy kompetencje EMC – nowe certyfikaty RAFcom!

Budujemy nasze kompetencje dla WAS! Miło nam poinformować, iż uzyskaliśmy nowe certyfikaty rozwiązań EMC: Information Storage Associate Version 3 (EMCISA) oraz VNX Solutions Specialist Version 8.0 (EMCTA). Dzięki temu jeszcze lepiej możemy wspierać wszystkich naszych klientów w projektach opartych o rozwiązania EMC.

Zobacz wszystkie certyfikaty RAFcom >>>

Wcześniejszy wpis:
«
Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)