RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

06 / 09 / 2016

Zostań ekspertem IT i dołącz do nas na LinkedIN.

Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszego profilu na LinkedIN >>>. Znajdziecie tam najnowsze informacje ze świata IT, także wiadomości o naszych aktywnościach, wdrożeniach i promocjach. Będziemy na bieżąco informować Was o wszystkim co według nas jest istotne w branży IT.

To kolejne źródło informacji, które oddajemy w Wasze ręce. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was dobre jakościowo źródło informacji i trendów, pomocnych w codziennej pracy przy projektach IT.

Wcześniejszy wpis:
«
Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)