RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

06 / 09 / 2016

Zapraszamy na warsztaty RAFcom i EMC do Wrocławia!

Po przerwie wakacyjnej kontynuujemy nasz cykl spotkań z technologiami EMC.

Tym razem na warsztat bierzemy rozwiązania do backupu i składowania danych – EMC Data Domain a także przedstawimy najlepsze praktyki i wdrożenia systemów EMC w Polsce. Tematyka niezawodnych i skalowalnych macierzy serii UNITY będzie uzupełnieniem wiedzy przekazanej podczas spotkania.

Data: 27.09.2016.

<< POBIERZ AGENDĘ >>

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Katarzyna Onak

T: +48 734 173-447

E: katarzyna_onak@rafcom.com.pl

Późniejszy wpis:
»
Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)