RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

10 / 11 / 2016

Warsztaty DELL EMC – Kraków, 29.11.2016

Zapraszamy na warsztaty technologiczne organizowane przez DELL EMC, które odbędą się 29 listopada 2016 roku w Starej Zajezdni w Krakowie.

Tematyka spotkania obejmuje zagadnienia pamięci masowych i efektywnego składowania danych, systemy do backupu a także zagadnienia Hiperkonwergencji w oparciu o najnowsze trendy „Software defined anything”.

Prócz wiedzy merytorycznej dla ducha, w menu znajdziecie także coś dla ciała – pokaz i degustację sushi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

<<< Agenda i Rejestracja >>>

Wcześniejszy wpis:
«
Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)