RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

03 / 11 / 2016

WEBINAR: Fortinet ATP Framework: spójna ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami

Serdecznie zapraszamy na 45-minutowe webinarium „Fortinet ATP Framework pt. „Spójna ochrona przed zaawansowanymi zagrożeniami”, podczas którego ekspert Fortinet, Tomasz Niewdana zaprezentuje mechanizmy efektywnego wykorzystania wielowarstwowej i zintegrowanej ochrony w walce z zaawansowanymi i nieznanymi zagrożeniami.

Nowe zagrożenia, które w obecnych czasach dotykają nas coraz częściej, w wielu przypadkach wymagają niestandardowego podejścia do zabezpieczeń. Dotychczas stosowane bazy sygnatur i reputacji zostały rozbudowane o mechanizmy analizy zachowania nowych zagrożeń oraz automatyzowania procesów ochrony. Aby przekonać się, jak skutecznie działa Fortinet, zapraszamy do udziału.

Webinar odbędzie się 17 listopada o godz. 10:00.  Udział w Webinarze jest bezpłatny.

Rejestracja>>>

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)