RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

29 / 05 / 2017

VMware rezygnuje z vSphere Data Protection (VDP).

Firma VMware poinformowała, że wersja vSphere 6.5 jest ostatnią w której dostępny będzie produkt vSphere Data Protection (VDP). Wszyscy dotychczasowi użytkownicy wersji vSphere 6.5 mogą nadal korzystać z VDP. Producent deklaruje wsparcie dla dotychczasowych wersji oprogramowania wszystkim firmom, posiadającym wykupione wsparcie Support and Subscription (SnS).

Jeżeli zainteresowani są Państwem alternatywnym rozwiązaniem w stosunku do VDP zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym RAFcom.

Źródło: http://www.vmware.com/products/vsphere/data-protection.html

Pobierz rozwiązanie VMware vSphere Data Protection 6.1.4: https://my.vmware.com/web/vmware/details?downloadGroup=VDP614&productId=491

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)