RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

06 / 09 / 2016

SEP Sesam: wsparcie snapshotów dla zwirtualizowanych systemów Red Hat.

Producent poinformował, iż wprowadzenie mechanizmu API umożliwi bardziej skuteczną ochronę danych  i odzyskiwanie maszyn wirtualnych z systemów Red Hat. Zintegrowane rozwiązanie dostarcza programową platformę dla administratorów IT z wykorzystaniem konsoli zarządzania SEP Sesam w celu monitoringu statusu ochrony danych w całej infrastrukturze IT. SEP Sesam wspiera funkcje wirtualizacji dla systemów Red Hat Enterprise od wersji 3.5.1

Rozwiązanie SEP Sesam zapewnia szybsze możliwości backupu i odzyskiwania maszyn wirtualnych z platform Red Hat bez konieczności instalowania klientów na każdej chronionej maszynie. Dzięki temu nie ma konieczności uruchamiania specjalnych procedur Disaster Recovery.

Jedną z głównych zalet  platformy SEP Sesam jest wiersz poleceń, który umożliwia elastyczną administrację procesami backupu i odzyskiwania w całym środowisku. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie baz danych i aplikacji różnych dostawców jest wspierane poprzez zainstalowanych klientów oprogramowania SEP Sesam.

Więcej informacji: http://www.storagenewsletter.com/rubriques/software/sep-backup-and-dr-announces-snapshot-backup/

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)