RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

27 / 03 / 2017

Rozwiązania Allied Telesis i Synology w ofercie RAFcom.

Miło nam poinformować, iż do naszej oferty włączyliśmy pełne portfolio rozwiązań firmy Allied Telesis (www.alliedtelesis.com), obejmujące przełączniki i systemy do efektywnego zarządzania i budowy sieci IP.

Ponadto, uzupełniamy nasze portfolio rozwiązań składowania i backupu danych o produkty Synology (www.synology.com) – wydajne systemy typu NAS z funkcjami składowania i backupu danych, posiadające także wbudowany zestaw narzędzi do zarządzania pracą i dokumentacją każdej firmy.

Dla rozwiązań Allied Telesis i Synology świadczymy kompleksowe usługi doradcze, sprzedażowe, wdrożeniowe oraz wsparcia i utrzymania systemów.

Zapraszamy do składania zapytań.

>>> Skontaktuj się z Działem Handlowym RAFcom.

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)