RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

12 / 12 / 2016

RAFcom w ekskluzywnym klubie Flash Club DellEMC w Polsce!

Jako jedna z dwóch firm w Polsce RAFcom znalazł się w ekskluzywnym klubie Dell EMC Flash Club. Dzięki temu mamy do wyłącznej dyspozycji macierz demo All-Flash-Storage UNITY 300F o pojemności użytkowej 2TB, zbudowanej całkowicie w oparciu o dyski Flash (w konfiguracji z 10 dyskami SSD 400GB). Macierz UNITY 300F jest już u nas gotowa na pierwsze testy u klientów.

Wszyscy nasi klienci poszukujący wysokowydajnych rozwiązań do składowania danych będą mogli przetestować najnowsze funkcje macierzy i zapoznać się z rozwiązaniami macierzowymi DellEMC all-flash.

Zobacz specyfikację techniczną UNITY 300F >>>

Zobacz pełne portfolio rozwiązań all-flash DellEMC >>>

Wszystkich zainteresowanych testami lub otrzymaniem dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)