RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

27 / 03 / 2017

RAFcom „IT Future Flash” – spotkania z technologiami IT – Kraków, 06.04.2017.

Już w kwietniu odbędzie się pierwsze spotkanie naszego nowego cyklu spotkań z technologiami IT, które przygotowaliśmy dla Was w tym roku.

Kameralne spotkania „IT Future Flash” przybliżą Wam czołowe technologie IT, które i my adresujemy na co dzień w naszych projektach a także dostarczą praktyczną wiedzę w zakresie stosowania naszych rozwiązań w praktyce. Wszyscy uczestnicy spotkań będą mogli ponadto porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami producentów na miejscu i zadać najbardziej trudne i podchwytliwe pytania, do czego zachęcamy 🙂

Formuła spotkania jest nastawiona na maksymalne przekazanie konkretnej wiedzy, case studies czy pokazu LIVE! systemów w ciągu zaledwie 45 minut. Mało? Dodatkowo podczas panelu ekspertów będziemy rozmawiać o przyszłości i najnowszych trendach w zakresie bezpieczeństwa, składowania danych czy systemów, które już za chwilę będą naszym zdaniem kluczowym elementem każdej infrastruktury IT.

To nie wszystko!

Wszyscy uczestnicy naszych spotkań otrzymają imienny certyfikat kompetencji a także vouchery z promocyjnymi upustami na zakup wszystkich oferowanych podczas spotkania rozwiązań!

Niniejszym serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 06.04.2017 w Krakowie!

Na każdym naszym spotkaniu zostaną zaprezentowane technologie:

  • Arcserve – backup i archiwizacja danych dla hybrydowych środowisk IT
  • Allied Telesis – przełączniki i rozwiązania do budowy wydajnej sieci IP
  • Fujitsu – efektywne składowanie danych  –  systemy macierzowe i serwerowe
  • Synology – backup i składowanie danych z narzędziami usprawniającymi prace małych i średnich firm

Udział w spotkaniach „IT Future Flash zawsze będzie BEZPŁATNY.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Jesteśmy integratorem z 17-letnim doświadczeniem w realizacji projektów IT
  • W jednym miejscu skupiamy czołowe technologi, które znamy i wdrażamy na co dzień
  • Kameralna formuła spotkań daje maksymalną wiedzę i nie rozbija całego dnia pracy
  • Możliwość bezpośrednich konsultacji z producentami
  • Bezterminowe, imienne certyfikaty i vouchery z upustami dla firm – korzyści dla każdego

>>> Agenda i rejestracja <<<

Stay tuned!

Będziemy informować Was na bieżąco o kolejnych naszych spotkaniach. Chcesz być na czasie? Zapisz się do naszego Newslettera.

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)