RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

26 / 06 / 2017

RAFcom „IT Future Flash Rzeszów” – relacja.

Za nami kolejna edycja wydarzenia RAFcom „IT Future Flash”. Tak jak poprzednio, wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, stąd rejestracja została zamknięta na kilka dni przed wydarzeniem. Cieszymy się, że formuła i jakość spotkań spotkała się z tak dużym zainteresowaniem – DZIĘKUJEMY!

Na spotkaniu, zgodnie z agendą zostały omówione technologie:

  • Arcserve – oprogramowanie do backupu i archiwizacji danych dla hybrydowych środowisk IT
  • Allied Telesis – wydajne przełączniki i rozwiązania sieciowe do budowy wydajnej sieci IP
  • Fujitsu – efektywne składowanie danych  –  systemy macierzowe i serwerowe
  • Synology – backup i składowanie danych z narzędziami usprawniającymi prace małych i średnich firm

Już niejako tradycją staje się bardzo duża aktywność uczestników podczas panelu dyskusyjnego, która dała wszystkim uczestnikom nie tylko możliwość konfrontacji swoich potrzeb lub problemów z naszymi dostawcami, ale także była uzupełnieniem wiedzy przekazanej podczas poszczególnych prezentacji.

Dlaczego warto współpracować z RAFcom?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Arcserve, Allied Telesis, Fujitsu i Synology w Polsce. Realizujemy projekty IT na każdym etapie  – od koncepcji, dostarczenia informacji, budowy specyfikacji technicznej po testy, wdrożenia i opiekę serwisową. na co dzień służymy wsparciem technicznym i wiedzą ponad 100 naszym klientom w całej Polsce.

Fotorelacja.

Kolejne spotkanie RAFcom „IT Future Flash”  już we wrześniu!

We wrześniu spotkamy się na Śląsku. Będziemy sukcesywnie informować Was o dokładnej dacie i miejscu spotkania.

W międzyczasie śledźcie uważnie nasz Newsletter.

Już teraz przyjmujemy wcześniejsze zapisy na spotkanie pod adresem: biuro@rafcom.com.pl.

(w tytule maila prosimy wpisać: „Udział w IFF RAFcom – Śląsk”)

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)