RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

24 / 04 / 2017

RAFcom „IT Future Flash Kraków” – relacja / Już wkrótce: IFF Rzeszów.

Za nami pierwsza edycja wydarzenia RAFcom „IT Future Flash”, która w malowniczej scenerii królewskiego miasta Kraków zgromadziła komplet uczestników. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, stąd rejestracja została zamknięta na kilka dni przed wydarzeniem.

Zgodnie z agendą spotkania, krótkie prezentacje tematyczne miały przedstawić uczestnikom nie tylko wybrane portfolio naszych rozwiązań, ale także technologie, które naszym zdaniem są i będą kreować rzeczywistość IT w zakresie backupu, bezpieczeństwa sieci czy składowania danych.

Podczas spotkania poruszono wiele tematów związanych także z wyzwaniami i trendami w 2017 i 2018 roku, o które pytali naszych dostawców uczestnicy spotkania. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każda prezentacja kończyła się ożywioną dyskusją w kuluarach i przy stoiskach dostawców. Aktywność uczestników podczas panelu dyskusyjnego była potwierdzeniem dobrej formuły spotkania, która spięła wydarzenie podsumowaniem i przeglądem wszystkich technologii a uczestnikom spotkania pozwoliła na zadanie dodatkowych pytań i uzupełnienie informacji.

Na spotkaniu omówione zostały technologie:

  • Arcserve – oprogramowanie do backupu i archiwizacji danych dla hybrydowych środowisk IT
  • Allied Telesis – wydajne przełączniki i rozwiązania sieciowe do budowy wydajnej sieci IP
  • Fujitsu – efektywne składowanie danych  –  systemy macierzowe i serwerowe
  • Synology – backup i składowanie danych z narzędziami usprawniającymi prace małych i średnich firm

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Arcserve, Allied Telesis, Fujitsu i Synology w Polsce. Realizujemy projekty IT na każdym etapie  – od koncepcji, dostarczenia informacji, budowy specyfikacji technicznej po testy, wdrożenia i opiekę serwisową. na co dzień służymy wsparcime technicznym i wiedzą ponad 100 naszym klientom w całej Polsce.

Zapraszamy do współpracy i…udziału w kolejnych spotkaniach z cyklu RAFcom IT Future Flash!

Fotorelacja.

Kolejne spotkanie RAFcom IT Future Flash  – 8.06.2017, Rzeszów.

Kolejna edycja naszego spotkania odbędzie się w Rzeszowie. Bądźcie na bieżąco i śledźcie uważnie nasz Newsletter.

Przyjmujemy wcześniejsze zapisy  na spotkanie pod adresem: biuro@rafcom.com.pl.

(w tytule maila prosimy wpisać: „Udział w IFF RAFcom – Rzeszów”)

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)