RAFCOM - Twój specjalista IT

O nas

Poznajmy się

RAFcom-laptop_mini

RAFcom to twój ekspert IT

Jesteśmy firmą specjalistyczną działającą na rynku systemów zabezpieczania i ochrony danych elektronicznych. Oferujemy naszym klientom pełny zakres technologii i usług wspierających sprawne działanie infrastruktury informatycznej firm.

RAFcom specjalizuje się w dostarczaniu systemów zabezpieczania i ochrony danych elektronicznych. Zajmujemy się ochroną krytycznych danych i aplikacji w systemach naszych klientów, oferując kompleksowe usługi zabezpieczenia, odtwarzania, archiwizacji i zarządzania infrastrukturą informatyczną oraz doradztwo i pomoc techniczną w zakresie rozwiązywania problemów z infrastrukturą.

Kompleksowa oferta RAFcom obejmuje kluczowe obszary technologiczne takie jak:

  • Systemy pamięci masowych do składowania danych (Macierze dyskowe, Systemy NAS)
  • Oprogramowanie do backupu i odtwarzania danych (Licencje wolumen/per agent)
  • Archiwizacja i składowanie danych na taśmach (Biblioteki taśmowe)
  • Automatyka taśmowa (Autoloadery)
  • Systemy bezpieczeństwa (Fiewall, UTM, IPS)
  • Napędy taśmowe
  • Sejfy na nośniki magnetyczne

Nasza wiedza i doświadczenie

Naszym klientom oferujemy wieloletnie doświadczenie, poparte szkoleniami krajowymi i zagranicznymi oraz certyfikatami wiodących producentów na świecie m.in. EMC, arcserve, Symantec, NetAPP, VMware, Veeam.

Bezpośrednia współpraca z producentami zagranicznymi oraz ich przedstawicielami w kraju umożliwia nam stały dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań

W czasach, gdy ilość gromadzonych i przechowywanych danych w systemach teleinformatycznych narasta lawinowo, oferujemy Państwu nowoczesne i profesjonalne technologie informatyczne, zapewniające ciągłość działania krytycznych systemów i aplikacji biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Tomasz Spyra, CEO, RAFcom.

tarcza

Nasze certyfikaty

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)

Promocja Dell EMC