RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

27 / 02 / 2017

NOWOŚĆ! Arcserve UDP 6.5 rzuca wyzwanie konkurencji [NOWE FUNKCJE]

Firma Arcserve oficjalnie ogłosiła wprowadzenie najnowszej wersji flagowego oprogramowania do backupu Unified Data Protection (UDP) 6.5. Nowe funkcje zapewniają m.in. większe możliwości integracji z chmurą publiczną i mechanizmami Disaster Recovery, zaawansowane algorytmy orkiestracji i raportowania a także rozszerzoną ochronę środowisk fizycznych.

Kluczowe funkcje najnowszej wersji oprogramowania Arcserve UDP 6.5:

 1. Usługi chmurowe Amazon Web Services (AWS) jako zdalna lokalizacja Disaster Recovery
 • Firmy mogą odtąd replikować punkty przywracania danych bezpośrednio do chmury AWS, uruchomić instancję EC2 bezpośrednio z punktu przywracania, wykorzystać funkcjonalność „Virtual Standby” – gotowego do uruchomienia serwera zapasowego w chmurze AWS EC2, przywrócić instancję EC2 (wirtualna maszyna z systemem Linux) do AWS EC2 i skopiować pełne punkty przywracania do AWS S3.
 1. Wzmocniona dostępność danych
 • Eliminacja zagrożeń wynikających z przypadkowego skasowania danych, wspierająca ochronę aplikacji Microsoft Exchange online i Microsoft Office 365. Dane mogą być zabezpieczane do lokalnych zasobów lub do dowolnej usługi chmurowej oferującej wsparcie dla serwera UDP RPS.
 • Nowe funkcje pozwalają na ochronę z poziomu konsoli UDP danych składowanych na systemach NAS i udostępnianych po protokole CIFS jako zasoby współdzielone po sieci Ethernet.
 • Udostępniona także została funkcja automatycznego dodawania do planów backupu nowo powstałych maszyn wirtualnych VMware oraz wykorzystywania mechanizmów kopii migawkowych (Snapshots) uruchamianych po stronie macierzy dyskowych Nimble Storage i HPE 3PAR.
 1. Rozszerzone mechanizmy raportowania i orkiestracji
 • Automatyczny monitoring dostępności punktów przywracania i weryfikacji możliwości uruchomienia z poszczególnych punktów przywracania systemów Microsoft Windows i Linux bez obciążania zasobów systemu.
 • Możliwość prezentacji osiąganych wskaźników RTO i RPO ze szczegółowymi widokami
  i raportami.
 • Prezentowanie raportu widoczności i dostępności punktów przywracania systemów z backupu dla poszczególnych zabezpieczanych serwerów.

Dowiedz się więcej

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)