RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

07 / 10 / 2016

NetApp: nowe macierze E2800 All-Flash wraz z najnowszą wersją SANtricity.

Najnowsze rozwiązanie E2800 dedykowane jest dla firm małej i średniej wielkości i zdalnych lokalizacji, które potrzebują efektywnego kosztowo repozytorium do sprawnego działania aplikacji analitycznych.  Dzięki temu firmy, które borykają się z problemami limitowanych zasobów ludzkich, niewielkiego budżetu na inwestycje lub wsparcia krytycznych aplikacji mogą zwiększyć wydajność i elastyczność w rozsądnej cenie.

Kluczowe funkcje i korzyści zastosowania NetApp E2800:

  • Usprawnienie infrastruktury IT i obniżenie koszów eksploatacji o ponad 35%
  • Trzykrotne zwiększenie wydajności podczas dostępu i analizy danych
  • Wzrost wydajności w stosunkowo niskich kosztach inwestycji
  • Przetwarzanie procesów odtwarzania video do 6x szybciej
  • Prosta instalacja i szybki dostęp do zarządzania z nowoczesnym interfejsem graficznym, dostępnym z poziomu przeglądarki opartej o SANtricity System Manager

Czytaj więcej >>>

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)