RAFCOM - Twój specjalista IT

Aktualności

27 / 02 / 2017

[JUŻ WKRÓTCE] Spotkania IT RAFcom – zainwestuj w wiedzę i kompetencje.

Od kwietnia br. uruchamiamy cykl spotkań z technologiami RAFcom. W odpowiedzi na coraz więcej pytań związanych nie tylko z kwestiami poznania konkretnych technologii ale i dostępem do naszych specjalistów, przygotowaliśmy dla Was cykl spotkań, podczas których przedstawimy najlepsze technologie, trendy i rozwiążemy konkretne problemy związane z projektami IT.

Spotkania odbędą się w kameralnej formule. Obejrzycie krótkie prezentacje połączone z  ciekawymi przykładami i panelem eksperckim – to wszystko czeka na Was. A dodatkowo – zdobędziecie ciekawe nagrody i certyfikaty potwierdzające Waszą wiedzę. Więcej niespodzianek póki co nie ujawniamy :-).

Technologie, agenda i tematyka spotkań:

  1. Arcserve –  rozwiązania do backupu, archiwizacji i odtwarzania środowisk hybrydowych
  2. Fujitsu – wydajne technologie do składowania danych
  3. Synology – systemy NAS – efektywne składowanie i narzędzia usprawniające pracę każdej firmy
  4. Allied Telesis – bezpieczeństwo, budowa i niezawodność sieci IP (switche, przełączniki sieciowe, routery)

Planowane daty spotkań*

  • Kraków: 6.04.2017 (czwartek)
  • Rzeszów: 08.06.2017 (czwartek)
  • Czeladź: 7.09.2017 (czwartek)

*informacje o finalnych datach i miejscach spotkań zostaną dostarczone z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Więcej informacji wkrótce. Śledźcie uważnie naszą stronę i informacje w naszym Newsletterze. Na bieżąco będziemy Was informować o zbliżających się spotkaniach.

Zaproponuj własny temat – zapraszamy do współpracy.

Chcesz posłuchać o konkretnej technologii? A może przetestować jedno z naszych rozwiązań? Czy jednak wolisz osobiście opowiedzieć o  swoich doświadczeniach w projektach IT?

Chętnie podejmiemy współpracę a także udostępnimy Ci miejsce na naszych spotkaniach.

Zainteresowany? Wyślij zgłoszenie z informacjami o tematyce prezentacji na marketing@rafcom.com.pl

Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)