RAFCOM - Twój specjalista IT

Certyfikaty

Nasze umiejętności

Certyfikaty

Autoryzacje RAFcom obejmują czołowych dostawców w swojej ofercie. Jako firma uczestnicząca w szkoleniach krajowych i zagranicznych, oferujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie na każdym etapie projektu. Dzięki autoryzacji RAFcom, wszyscy nasi klienci otrzymują profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego projektu.

Szkolenia

Nasza wiedza poparta szeregiem wdrożeń dla klientów z różnych sektorów i segmentów w Polsce, a także wsparcie dostawców wynikające z odpowiednich poziomów autoryzacji, gwarantuje wykonanie oferowanych przez nas usług na wysokim poziomie, zgodnie z oczekiwaniami klienta

Wiedza

Nasza wiedza merytoryczna jest nieustannie udoskonalana aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników oraz aby proponować rozwiązania na najwyższym poziomie technologicznym i jakościowym.

arcserve

 

DellEMC (EMC)

 

SEP Sesam

 

netapp

 

Quantum
Veeam

 

VMware

 

ActiData

 

StorageCraft

 

Pozostałe certyfikaty i specjalizacje
Newsletter

bądź na bieżąco

Chcesz być o krok przed konkurencją? Skorzystaj z okazji i zapisz sie do naszego biuletynu. Wystarczy podać swój adres E-mail, żeby otrzymywać nasz wysokiej jakości biuletyn opracowany przez ekspertów IT. 

Nasz biuletyn ukazuje się miesięcznie. Bez obaw, nie wyślemy Ci spamu.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez RAFcom w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie elektronicznej od RAFcom na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych RAFcom na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)

Promocja Dell EMC